Шлях до мрії у зручному форматі​

Курси іспанської мови онлайн​

Кваліфіковані викладачі іспанської мови допоможуть засвоїти необхідні знання за короткі терміни. Спеціально розроблена методика виклададання дозволяє досконало вивчити мову, як початківцям так і людям котрі вже намагались нею оволодіти.

Ціни на курси іспанської онлайн

2 рази на тиждень

4800 грн

3 рази на тиждень

6800 грн

Інтенсив

9990 грн

що вам треба знати

Головні наші правила

від 2 разів

Ми займаємося тільки від 2 разів на тиждень. Бо вважаємо, що заняття один раз на тиждень - це марне витрачання вашого часу та грошей.

місяць

Оплата за навчання – помісячна. Сплачувати за кожен урок іспанської окремо, нажаль, неможливо. Крім того, якщо ви сплачуєте за 2 місяця або більше – у нас є чудові знижки!

1 на 1

Курси від Language School – це уроки 1 на 1 з викладачем. Відтепер, вам не треба чекати доки вся група вивчить матеріал, який ви добре опанували. Або, навпаки, якщо якась тема незрозуміла, викладач із задоволенням закріпить її з вами ще раз.

"З мовами ви вдома у будь-якому місці"
Едвард де Ваал

Іспанська мова онлайн (по Skype або Zoom)

У нас дуже дбайливе ставлення до кожного студента. Усі викладачі буквально закохані у свою справу і передають це почуття своїм учням. Окрім профільної освіти і рівня С1, наші вчителі мають живий досвід спілкування з носіями мови та стаж роботи не менше 3 років.

Програма складається таким чином, щоб її можна було регулювати і змінювати згідно ваших потреб. Тому уроки іспанської мови до вподоби дітям і дорослим, початківцям і тим, хто вже починав її вивчати.

Попри очевидні успіхи студентів, досі стикаємося з упередженим ставленням до нашого формату навчання. Для багатьох думка вивчити іспанську мову онлайн здається абсурдною. Що думаєте ви?

Іспанська мова у Language School

Серед учнів нашої школи діти від 6 років та дорослі. В нашому учбовому арсеналі є програми іспанської для початківців та тих, хто хоче покращити свій рівень володіння мовою.

Ми націлені на результат, тому дотримуємось певних принципів у своїй роботі:

1. Наші курси іспанської мови передбачають спілкування 1:1 з вчителем. Саме такий підхід дозволить підлаштувати вивчення предмету під потреби студента. Завдяки цьому не складеться ситуація, коли хтось нудьгуватиме на уроці або навпаки не буде встигати за рештою групи. Ви обираєте темп занять та вносите коригування у навчальний план.
  2. Мінімальна кількість уроків — 2 на тиждень з мінімумом пропусків і перенесень. Займатися менше не ефективно — ви просто марно витратите гроші та час.
  3. Домашні завдання. По-перше, виконуючи їх, ви буквально повторюєте і закріплюєте матеріал уроку. По-друге, вони відіграють велику роль у формуванні самостійного мислення студента. Мозок працює по-іншому, коли поряд немає вчителя з підказками та вказівками. І це дуже допоможе, коли ви потрапите до іспаномовного середовища і будете розраховувати тільки на себе. На власному досвіді можемо сказати, що найцікавіші питання в учнів виникають саме під час виконання домашньої роботи. І по-третє, самостійна робота дає нам точне розуміння, наскільки успішно засвоюються подані знання.
  4. Оптимальний баланс розмовної практики та правил. Більшу частину уроку ми приділяємо спілкуванню. Для більшого занурення рекомендуємо зробити іспанську мову частиною свого життя і додати до неї серіали, фільми мовою оригіналу, пости в Instagram, Facebook, тощо. Звісно, граматика є невід’ємною частиною заняття, але тільки жива і на конкретних прикладах для застосування!
Весь матеріал надсилається у вигляді скріншотів після уроку. Ви можете зберегти його в електронному вигляді або законспектувати у зошит. Чекаємо на вас! Якщо залишилися питання, зв’яжіться з нами, а краще ー запишіться на пробний урок прямо зараз і станьте на крок ближче до своєї мети!

Якщо сумніваєшся, просто запишись на перше заняття, а там вірішиш.

Завантажуй Zoom, зустрінемось на занятті!